HOTEL ATLANTA *** 16-073 Jeżewo Stare, tel: +48 85 718 15 80

 • Slider 1
 • Slider 1
 • Slider 3
About Services
Oferta konferencyjna Hotelu Atlanta daje szereg możliwości zorganizowania udanych prezentacji, szkoleń, konferencji, czy też spotkań firmowych.


Klimatyzowane sale wielofunkcyjne z doświetleniem dziennym, jak i ich profesjonalne wyposażenie techniczne świadczy o atrakcyjności Hotelu. Sukces każdego spotkania leży w doskonałej logistyce i dbałości o szczegóły, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy nasz zespół pracowników, których profesjonalizm i zaangażowanie sprawią, że organizacja konferencji w naszym Hotelu będzie wyjątkowo przyjemna, a każde spotkanie czy szkolenie będzie zawsze udane.

About Services
Hotel Atlanta oferuje trzy sale o łącznej powierzchni 760 m2. Sala Bankietowa wraz z przyległym zapleczem kuchennym pozwala na przygotowanie i bezproblemową obsługę imprez, konferencji i bankietów.


Powierzchnia największej Sali Konferencyjnej wynosi blisko 500 m2 pozwalając na organizację spotkań do 400 osób. Sala wyposażona jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz najnowszy sprzęt konferencyjny i audio-video.

About Services

Zapewniamy przygotowanie sali konferencyjnej odpowiednio do liczby osób, wyposażenie techniczne (1 ekran, 1 flipchart z przyborami do pisania), notesy konferencyjne oraz przybory do pisania dla wszystkich uczestników, 2 napoje bezalkoholowe na osobę (przed południem, dostępne w sali konferencyjnej), przedpołudniową przerwę na kawę (serwowana tylko w pakiecie 8- godzinnym), lunch w formie sezonowego bufetu lunchowego (3-dania), 2 napoje bezalkoholowe na osobę (po południu, dostępne w sali konferencyjnej), przedpołudniową i popołudniową przerwę na kawę lub herbatę.

Podczas przedpołudniowej przerwy - podane w sali konferencyjnej są dodatkowo: kanapki, ciastka, owoce.

 • Sala weselna pomieści do 360 gości weselnych ...
  WESELE JUŻ OD 210PLN/OS. - SPRAWDŹ!
  Slider 1
 • 36 oryginalnie urządzonych pokoi oraz 4 wyjątkowe apartamenty...
  CENY POKOI JUŻ OD 150PLN - SPRAWDŹ!
  Slider 1
 • Powierzchnia największej Sali Konferencyjnej wynosi blisko 500m2
  ELASTYCZNA OFERTA CENOWA - SPRAWDŹ!
  Slider 1